NC7SZ14L6X
MFR.Part #
NC7SZ14L6X
JLCPCB Part #
C895592
Package
SIP-6
Description
-40℃~+85℃ 1 1 1.4V~3.6V 1.65V~5.5V 1uA 200mV~1.2V 32mA 32mA 5.9ns@5V,50pF 7SZ Series Schmitt trigger SIP-6 Inverters ROHS