NC7SZ14FHX
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NC7SZ14FHX
JLCPCB Part #
C895591
Package
UDFN-6
Description
-40℃~+85℃ 1 1.4V~3.6V 1.65V~5.5V 1uA 200mV~1.2V 32mA 32mA 5.9ns@5V,50pF 7SZ Series Schmitt trigger 电源关断保护、噪声抑制功能 UDFN-6 Inverters ROHS