NC7SZ125P5
MFR.Part #
NC7SZ125P5
JLCPCB Part #
C3755396
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1 1.65V~5.5V 2.6ns@5V,50pF 20uA 32mA 32mA NC7SZ Tri-State SC-70-5 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS