NC7S14M5X-SF500948
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NC7S14M5X-SF500948
JLCPCB Part #
C4472528
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 0V~100mV、260mV~330mV 1 1 1.9V~2V、2.9V~3V、4.4V~4.5V、5.9V~6V 100ns@2V,50pF 10uA 2V~6V 2mA 2mA SOT-23-5 Logic Gates ROHS