MTV32N20E
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MTV32N20E
Description
-55℃~+150℃ 120nC@10V 180W 1nF 200V 250pF 32A 4V 5nF 75mΩ@10V N-Channel - MOSFETs ROHS