MTD15N06V1
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MTD15N06V1
Description
-55℃~+175℃ 120mΩ@10V 15A 200pF 33nC@10V 55W 5V 60V 60pF 660pF N-Channel - MOSFETs ROHS