MTB52N06VL
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MTB52N06VL
Description
-55℃~+175℃ 2.66nF 25mΩ@5V 2V 340pF 3W 52A 60V 770pF 90nC@5V N-Channel - MOSFETs