MMSZ9V1T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ9V1T1G
JLCPCB Part #
C132795
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 500mW 500nA@6V 8.65V~9.56V 9.1V SOD-123 Zener Diodes ROHS