MMSZ5V6T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ5V6T1G
JLCPCB Part #
C236111
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA 40Ω 5.32V~5.88V 5.6V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS