MMSZ5V1T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ5V1T1G
JLCPCB Part #
C132283
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 4.85V~5.36V 5.1V 500mW 60Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS