MMSZ56T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ56T1G
JLCPCB Part #
C463823
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200Ω 500mW 50nA@39.2V 53.2V~58.8V 56V SOD-123 Zener Diodes ROHS