MMSZ5252BT1
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ5252BT1
JLCPCB Part #
C3737631
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@18V 22.8V~25.2V 24V 33Ω 500mW 600Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes