MMSZ5250CT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ5250CT1G
JLCPCB Part #
C152497
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15V 19.6V~20.4V 20V 25Ω 500mW 600Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS