MMSZ4V7T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ4V7T1G
JLCPCB Part #
C9995
Description
-55℃~+150℃ 3uA@2V 4.47V~4.94V 4.7V 500mW 80Ω Independent SOD-123 Zener Diodes ROHS