MMSZ20ET1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMSZ20ET1G
JLCPCB Part #
C3739889
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 19V~21V 20V 500mW 50nA@14V 55Ω ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS