MMFT1N10ET3
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMFT1N10ET3
Description
-65℃~+150℃ 100V 1A 250mΩ@10V 4.5V 7nC@10V 800mW N-Channel - MOSFETs