MMBZ5225BLT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBZ5225BLT1G
JLCPCB Part #
C891703
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.6kΩ 2.85V~3.15V 225mW 29Ω 3V 50uA SOT-23 Zener Diodes ROHS