MMBZ16VALT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBZ16VALT1G
JLCPCB Part #
C891696
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 15.2V~16.8V 16V 225mW 50uA@13V SOT-23 Zener Diodes ROHS