MMBZ15VDLT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBZ15VDLT1G
JLCPCB Part #
C236182
Description
1.9A 100nA 12.8V 15V 2 21.2V 40W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS