MMBZ15VALT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBZ15VALT1G
JLCPCB Part #
C22582
Description
-55℃~+150℃ 1.8A 12V 15V 2 21V 40W 50nA TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS