MMBD6100LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBD6100LT1G
JLCPCB Part #
C150085
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.1V@100mA 100nA@50V 200mA 500mA 70V SOT-23 Diodes - General Purpose ROHS