MMBD1201
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MMBD1201
JLCPCB Part #
C157501
Package
SOT-23
Description
1.1V@300mA 100V 200mA 2A 350mW 4ns 50nA@50V Independent SOT-23 Switching Diodes ROHS