MM5Z9V1T5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM5Z9V1T5G
JLCPCB Part #
C896287
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 160Ω 200nA@7V 500mW 8.5V~9.6V 9.1V SOD-523 Zener Diodes ROHS