MM5Z5V1ST5G
MFR.Part #
MM5Z5V1ST5G
JLCPCB Part #
C896277
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 4.98V~5.2V 5.1V 500mW 500Ω 60Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS