MM3Z5V1T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z5V1T1G
JLCPCB Part #
C75074
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 300mW 4.8V~5.4V 5.1V 500Ω 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS