MM3Z4V7C
MFR.Part #
MM3Z4V7C
JLCPCB Part #
C891627
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 2.7uA@2V 200mW 4.47V~4.94V 4.7V 470Ω 75Ω SOD-323FL Zener Diodes ROHS