MM3Z4V3T1G
MFR.Part #
MM3Z4V3T1G
JLCPCB Part #
C150063
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1kΩ 300mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS