MM3Z33VT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z33VT1G
JLCPCB Part #
C154563
Description
1 Independent 300mW 31V~35V 33V 50nA@23.2V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS