MM3Z20VST1G
MFR.Part #
MM3Z20VST1G
JLCPCB Part #
C891587
Package
SOD-323
Description
1 Independent 19.48V~20.46V 20V 300mW 50nA@14V 55Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS