MM3Z10VT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z10VT1G
JLCPCB Part #
C39057
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 10V 160Ω 20Ω 300mW 9.4V~10.6V SOD-323 Zener Diodes ROHS