MC74F823DW
MFR.Part #
MC74F823DW
Description
1 100MHz 2.5ns 2.5ns 24mA 5.6ns@5V,50pF 74F Series 9 D-Type Reset、Enable Rising Edge Tri-State - Flip Flops ROHS