MC74F657BDWR
MFR.Part #
MC74F657BDWR
JLCPCB Part #
C3756785
Package
SOIC-24
Description
0℃~+70℃ 15mA 4.5V~5.5V 6.5ns@5V,50pF 64mA 74F 8 Bidirectional Tri-State SOIC-24 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS