MC74F623N
MFR.Part #
MC74F623N
JLCPCB Part #
C3753202
Package
DIP-20
Description
0℃~+70℃ 1 15mA 4.5V~5.5V 64mA 7.5ns@5V,50pF 74F 8 Bidirectional Tri-State DIP-20 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS