MC74F534N
MFR.Part #
MC74F534N
Description
0℃~+70℃ 1 24mA 2ns 2ns 3mA 4.5V~5.5V 6.5ns@5V,50pF 70MHz 74F Series 8 D-Type Enable Rising Edge Synchronous Tri-State - Flip Flops ROHS