MC74F377DW
MFR.Part #
MC74F377DW
Description
0℃~+70℃ 1 100MHz 1mA 1ns 20mA 3ns 4.5V~5.5V 6.5ns@5V,50pF、7ns@5V,50pF 74F Series 8 D-Type Rising Edge - Flip Flops ROHS