MC74F259N
MFR.Part #
MC74F259N
Description
0℃~+70℃ 1 10.5ns@5V,50pF 1mA 20mA 2ns 4.5V~5.5V 4ns 74F Series 8 Reset、Enable - Flip Flops ROHS