MC74F175M
MFR.Part #
MC74F175M
Description
0℃~+70℃ 1 100MHz 1mA 1ns 20mA 3ns 4 4.5V~5.5V 6.5ns@5V,50pF 74F Series Complementary type D-Type Reset Rising Edge - Flip Flops ROHS