MBRS4201T3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBRS4201T3G
JLCPCB Part #
C145187
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100A 1mA@200V 200V 4A 860mV@4A SMC(DO-214AB) Schottky Diodes ROHS