MBRD5H100T4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBRD5H100T4G
JLCPCB Part #
C152501
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100V 105A 3.5uA@100V 5A 710mV@5A TO-252-2(DPAK) Schottky Diodes ROHS