MBR8H100MFST1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR8H100MFST1G
JLCPCB Part #
C900202
Package
DFN-5(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 60nA@100V 75A 810mV@8A 8A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS