MBR2H200SFT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR2H200SFT1G
JLCPCB Part #
C480689
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200V 200uA@200V 2A 30A 940mV@2A SOD-123 Schottky Diodes ROHS