MBR20150CTTU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR20150CTTU
JLCPCB Part #
C899630
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 10A 150V 200uA@150V 950mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS