MAX809SQ293D3T1G
MFR.Part #
MAX809SQ293D3T1G
JLCPCB Part #
C480710
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+105℃@(TJ) 1 100ms 1V~5.5V 2.93V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS