MAX809SQ293D1T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MAX809SQ293D1T1G
JLCPCB Part #
C891402
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+105℃@(TJ) 1 1V~5.5V 1ms 2.93V 500nA Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS