MAX809SN293D3T1G
MFR.Part #
MAX809SN293D3T1G
JLCPCB Part #
C381575
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+105℃@(TJ) 1 100ms 1V~5.5V 2.93V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS