MAX809SN293D1T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MAX809SN293D1T1G
JLCPCB Part #
C274647
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+105℃@(Tj) 1 1V~5.5V 1ms 2.93V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS