MAX803SQ293D3T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MAX803SQ293D3T1G
JLCPCB Part #
C233677
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+105℃@(TJ) 1 1.2V~5.5V 100ms 2.93V 500nA Active Low Open Drain Simple Reset/Power-On Reset SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS