LM385BD-2.5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LM385BD-2.5G
JLCPCB Part #
C897692
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 13uA 13uA 2.5V 20mA 60uVrms 80ppm/℃ Fixed Parallel ±1.5% SOIC-8 Voltage Reference ROHS