LM285Z-2.5RAG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LM285Z-2.5RAG
JLCPCB Part #
C477180
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 120uVrms 2.5V 20mA 80ppm/℃ Fixed Parallel ±1.5% TO-92-3 Voltage Reference ROHS