LM285D-2.5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LM285D-2.5G
JLCPCB Part #
C480796
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 120uVrms 2.5V 20mA 80ppm/℃ Fixed Parallel ±1.5% SOIC-8 Voltage Reference ROHS